fbpx

Допомога захиснику

18 серпня мали можливість поспілкувалися із захисником, військовослужбовцем 44-ї окремої артилерійської бригади, працівником ТОВ «Уніплит» Василем Ужелою. Це перший його приїзд додому від початку війни.
Пан Василь родом із Новошина. На заводі почав працювати з початку лютого цього року в ремонтно-будівельній бригаді. Та на другий день війни пішов до РТЦК та СП (військомату). Справжній чоловічий вчинок. 27 лютого вже був у Малині Житомирської області, в складі військової бригади будував бліндажі, сьогодні воює на південно-східних рубежах країни в Запорізькій області замковим 44-ї ОАБ.
Василь розповів, що рішення стати на захист країни прийняв відразу після повідомлення про початок повномасштабної війни, сумнівів не було, адже в нього є досвід строкової військової служби, роботи в позавідомчій охороні, навики поводження із зброєю і військової дисципліни. Строкову військову службу проходив у військах протиповітряної оборони та має військову спеціальність – зенітник. Навики і досвід зараз на війні дуже потрібні.
В червні в бою отримав неважке поранення але залишився на позиції воювати дальше. Каже, що ротації у їхній бригаді не було, немає ким замінити хлопців, адже потрібні вже навчені. Та вояки не жаліються, всі знають, що захищають свою землю. Як звичайна людина прагне, щоб якнайшвидше закінчилася війна, як військовий розуміє, що може затягнутися ще на рік.
На запитання, чи є все необхідне забезпечення, відповів, що багато допомагають волонтери. Їхній бригаді надають допомогу волонтери з м. Чортків Тернопільської області. Завдяки їм військові відчувають значну підтримку. А ще підтримка світу, це дуже важливо, якби не світ та дружні країни Європи і Америки, то не знати чи були би ми зараз живі.
Додому приїхав на кілька днів, потрібно було підлікуватися, а за два дні знову на передову. Дома залишилася дружина. До речі пан Василь одружився незадовго до початку війни.
У нашій розмові він зауважив, що слід готуватися до зими. Військовим потрібні будуть теплі речі, каремати, тому розраховують на волонтерів. А ще наголошував, що ніколи не потрібно ігнорувати сигнали повітряної тривоги, а зараз в період відзначення Дня Незалежності України обов’язково.
На моє запитання, чим ми можемо допомогти, Василь сказав – молитвою. «Моліться за нас, ваша молитва нас тримає».
В свою чергу наш Благодійний фонд «Вигодський край» надав пану Василю матеріальну допомогу на лікування в розмірі 6000 грн.
Завтра він відправиться на фронт, а ми будемо працювати і допомагати, спільно наближаючи велику Перемогу.

Допоможіть поширити інформацію, поділившись своєю підтримкою з друзями та підписниками!

Останні події фонду

Світлана Ябчаник

Разом до Перемоги

Серце щемить коли чуєш слова вдячності від наших захисників. Хочеться зробити все можливе і неможливе, щоб допомогти ще більше і

далi »
Світлана Ябчаник

Дбаємо і допомагаємо

Ми піклуємося про наших колег, працівників ТОВ «Уніплит» – нині воїнів-захисників України і щоразу стараємося задовільнити їхні побажання.Сьогодні Благодійний фонд

далi »
Світлана Ябчаник

«За сприяння війську»

Заслужену відзнаку з нагоди Дня Незалежності України, директорка Благодійного фонду «Вигодський край» Ліліана Пенгрин. Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил

далi »
Світлана Ябчаник

Для захисту країни

Карабін, який нещодавно придбав наш Фонд за фінансової підтримки акціонерів ТОВ «Уніплит» вже передано захиснику – працівнику «Уніплиту». Нехай знаряддя

далi »