fbpx

Допомога захиснику

18 серпня мали можливість поспілкувалися із захисником, військовослужбовцем 44-ї окремої артилерійської бригади, працівником ТОВ «Уніплит» Василем Ужелою. Це перший його приїзд додому від початку війни.
Пан Василь родом із Новошина. На заводі почав працювати з початку лютого цього року в ремонтно-будівельній бригаді. Та на другий день війни пішов до РТЦК та СП (військомату). Справжній чоловічий вчинок. 27 лютого вже був у Малині Житомирської області, в складі військової бригади будував бліндажі, сьогодні воює на південно-східних рубежах країни в Запорізькій області замковим 44-ї ОАБ.
Василь розповів, що рішення стати на захист країни прийняв відразу після повідомлення про початок повномасштабної війни, сумнівів не було, адже в нього є досвід строкової військової служби, роботи в позавідомчій охороні, навики поводження із зброєю і військової дисципліни. Строкову військову службу проходив у військах протиповітряної оборони та має військову спеціальність – зенітник. Навики і досвід зараз на війні дуже потрібні.
В червні в бою отримав неважке поранення але залишився на позиції воювати дальше. Каже, що ротації у їхній бригаді не було, немає ким замінити хлопців, адже потрібні вже навчені. Та вояки не жаліються, всі знають, що захищають свою землю. Як звичайна людина прагне, щоб якнайшвидше закінчилася війна, як військовий розуміє, що може затягнутися ще на рік.
На запитання, чи є все необхідне забезпечення, відповів, що багато допомагають волонтери. Їхній бригаді надають допомогу волонтери з м. Чортків Тернопільської області. Завдяки їм військові відчувають значну підтримку. А ще підтримка світу, це дуже важливо, якби не світ та дружні країни Європи і Америки, то не знати чи були би ми зараз живі.
Додому приїхав на кілька днів, потрібно було підлікуватися, а за два дні знову на передову. Дома залишилася дружина. До речі пан Василь одружився незадовго до початку війни.
У нашій розмові він зауважив, що слід готуватися до зими. Військовим потрібні будуть теплі речі, каремати, тому розраховують на волонтерів. А ще наголошував, що ніколи не потрібно ігнорувати сигнали повітряної тривоги, а зараз в період відзначення Дня Незалежності України обов’язково.
На моє запитання, чим ми можемо допомогти, Василь сказав – молитвою. «Моліться за нас, ваша молитва нас тримає».
В свою чергу наш Благодійний фонд «Вигодський край» надав пану Василю матеріальну допомогу на лікування в розмірі 6000 грн.
Завтра він відправиться на фронт, а ми будемо працювати і допомагати, спільно наближаючи велику Перемогу.

Допоможіть поширити інформацію, поділившись своєю підтримкою з друзями та підписниками!

Останні події фонду

Світлана Ябчаник

З Канади до України

Отриману від канадських друзів гуманітарну допомогу, Благодійний фонд «Вигодський край» доставив до нескореного міста героїв – Харків. Майже 20 тон

далi »
Світлана Ябчаник

Колеса на передову

«Залізні коні» також дістають поранення в бою і їх потрібно рятувати. Наш Фонд придбав чотири колеса для бойової машини та

далi »
Світлана Ябчаник

Гуманітарна допомога з Канади

Канадські партнери продовжують підтримувати жителів України, які щоденно страждають від російських загарбників. Сьогодні наш Фонд знову отримав 1280 продуктових наборів

далi »
Світлана Ябчаник

Допомога для харків’ян

Сьогодні наш Фонд знову відправляє чергову допомогу для харків’ян. Місто, яке постійно під рашистськими обстрілами, незламно стоїть, живе і працює.

далi »
Світлана Ябчаник

Передали аптечку

Сьогодні наш Фонд придбав та передав індивідуальну аптечку для Захисника України, нашого колеги – працівника ТОВ «Уніплит». Стараємося виконати кожне

далi »