fbpx

20 серпня – Міжнародний день безпритульних тварин

Щорічно у третю субота серпня світ відзначає Міжнародний день безпритульних тварин, який започаткований в 1992 році за ініціативи неурядової організації – Міжнародне товариство з прав тварин (International Society for Animal Rights, ISAR) та за підтримки зоозахисних організацій більш ніж 150 країн світу на 6 континентах.
В цей день хочеться привернути увагу суспільства до проблем безпритульних тварин та донести максимальній кількості людей інформацію про трагічну долю тварин, що опинилися на вулиці.
Покинуті та загублені собаки і кішки, а також ті тварини, що народилися на вулицях є основним джерелом походження безпритульних тварин. Для цих звірят навколишній світ повний небезпек і загроз, і – «Нехай ми не зможемо врятувати всіх, кого б нам хотілося, але ми врятуємо набагато більше, ніж ті, хто навіть не намагався» (П.Скотт).
Намагаємось, і з вашою допомогою, дещо все ж таки у нас виходить – як мінімум раз в місяць, за рахунок Фону, закупляємо і передаємо для притулків та в постраждалі райони від війни, приблизно одну тону корму. Перед собою поставили задачу не тільки нагодувати тварин, а й покращити умови їхнього життя, тому на даний час активно працюємо над будівництвом Центру стерилізації тварин, в якому передбачили і місце для перетримки близько 100 тварин.
В час війни кількість покинутих собак і котів значно збільшилася, ні один бюджет не спроможний профінансувати такі проєкти, тому звертаємось до всіх небайдужих допомогти тим, кого називаємо молодшими друзями.

Реквізити тут: https://vyhodskyikrai.com/contacts/

Допоможіть поширити інформацію, поділившись своєю підтримкою з друзями та підписниками!

Останні події фонду

Світлана Ябчаник

Нам тут завжди раді

Після попереднього нашого посту у ФБ про допомогу стаціонарному відділенню територіального центру у с. Старий Мізунь відгукнулося багато бажаючих допомогти

далi »
Світлана Ябчаник

З любов’ю до людей

Сьогодні ми знову відвідали підопічних стаціонарного відділення територіального центру у селищі Вигода та привезли для них подарунки. Великий новий телевізор,

далi »
Світлана Ябчаник

Пам’ятаємо Героїв

Вони любили Україну і віддали своє життя за її незалежність. Пам’ять про чотирьох героїв з маленького села Пшеничник Вигодської ТГ

далi »