fbpx

20 серпня – Міжнародний день безпритульних тварин

Щорічно у третю субота серпня світ відзначає Міжнародний день безпритульних тварин, який започаткований в 1992 році за ініціативи неурядової організації – Міжнародне товариство з прав тварин (International Society for Animal Rights, ISAR) та за підтримки зоозахисних організацій більш ніж 150 країн світу на 6 континентах.
В цей день хочеться привернути увагу суспільства до проблем безпритульних тварин та донести максимальній кількості людей інформацію про трагічну долю тварин, що опинилися на вулиці.
Покинуті та загублені собаки і кішки, а також ті тварини, що народилися на вулицях є основним джерелом походження безпритульних тварин. Для цих звірят навколишній світ повний небезпек і загроз, і – «Нехай ми не зможемо врятувати всіх, кого б нам хотілося, але ми врятуємо набагато більше, ніж ті, хто навіть не намагався» (П.Скотт).
Намагаємось, і з вашою допомогою, дещо все ж таки у нас виходить – як мінімум раз в місяць, за рахунок Фону, закупляємо і передаємо для притулків та в постраждалі райони від війни, приблизно одну тону корму. Перед собою поставили задачу не тільки нагодувати тварин, а й покращити умови їхнього життя, тому на даний час активно працюємо над будівництвом Центру стерилізації тварин, в якому передбачили і місце для перетримки близько 100 тварин.
В час війни кількість покинутих собак і котів значно збільшилася, ні один бюджет не спроможний профінансувати такі проєкти, тому звертаємось до всіх небайдужих допомогти тим, кого називаємо молодшими друзями.

Реквізити тут: https://vyhodskyikrai.com/contacts/

Допоможіть поширити інформацію, поділившись своєю підтримкою з друзями та підписниками!

Останні події фонду

Світлана Ябчаник

Харківщина – ми з вами

Корм завезли на Харківщину. Ним уже ласують найвірніші друзі. Чергову добру справу ми зробили разом з вами, небайдужі українці. Тримаймося,

далi »
Світлана Ябчаник

«Пташка» на службі

Зворушливо і приємно чути слова подяки від наших захисників. Значить робимо все вірно. Йдемо разом до омріяної Перемоги.

далi »
Світлана Ябчаник

Захисникам Херсонщини

Вони стоять за нас, ми їм допомагаємо.36 куб. м пиломатеріалів для будівництва оборонних споруд відправили Благодійний фонд «Вигодський край» та

далi »
Світлана Ябчаник

ЗБІР ЗАКРИТО!

Нещодавно ми оголосили збір коштів на корм для тварин, що перебувають в притулках на Харківщині. І зараз з радістю повідомляємо,

далi »