fbpx

Благодійний фонд «Вигодський край»

Ми недержавна, неприбуткова організація, що об’єднує фізичних і юридичних осіб для здійснення благодійної діяльності з 2008 року

Благодійний фонд “Вигодський край” створений у 2008 році командою благодійників і волонтерів, об’єднаних спільними цінностями, бажанням втілювати ефективні суспільні, соціальні та інвестиційні проєкти.

Наша мета – робити громади комфортними для проживання, наскільки це можливо, прийти на допомогу тим, хто цього потребує. Найбільше наших проєктів були спрямовані на залучення інвестицій в розвиток інфраструктури та благоустрою смт. Вигода, підтримку культурних та мистецьких заходів, охорони культурної спадщини, екології та охорони довкілля, реалізація яких не достатньо фінансується з державного чи місцевих бюджетів.

За час діяльності Фонд реалізував ряд важливих соціальних проєктів і програм на території Вигодської селищної ради шляхом об’єднання зусиль місцевих підприємств, місцевого бізнесу, небайдужих соціально-активних жителів.

З початком повномасштабної війни в Україні Фонд зосередив свою діяльність на забезпеченні гуманітарної допомоги для Сил оборони України та жителів, які постраждали від окупантів. Ми здійснюємо пошук, придбання, і організацією доставки гуманітарної допомоги в Україну для тих, хто цього потребує.

Нашими партнерами є громадські організації, представники бізнесу як в Україні, так і за її межами.

Наші найбільш успішні проєкти, реалізовані у 2008-2023 роках 

 

Правовстановлюючі документи фонду

Команда фонду

Ліліана Пенгрин


Мене завжди захоплювала цікава, креативна, творча і колективна робота. Я почала займатися суспільно-корисною діяльністю і зустріла багато чудових людей, для яких волонтерство має особливе значення. Тепер ми справжня велика команда.

Наші відзнаки