fbpx

З любов’ю до найменших

Знайомтеся, це пані Олена. Надзвичайна жінка з великим серцем і щирою душею. Вона вже багато років займається порятунком бездомних котів в м. Харків. Крім того, що в пані Олени живе багато котиків, вона облаштувала міні притулок і доглядає багато покинутих чи вуличних котів.
Про пані Олену ми дізналися випадково. Нам розповіли, що ця безстрашна і відчайдушна жінка під час обстрілу району Північної Салтівки в Харкові врятувала і вивезла на околиці міста всіх своїх підопічних котиків. В ніч після евакуації, будинок пані Олени постраждав від пожежі, проте всі тваринки були врятовані. Зараз жінка періодично навідується на Салтівку, щоб підгодовувати тварин, які там залишилися, але придбати корм для тварин на харківщині стає дедалі важче.
Відправляючи черговий вантаж гуманітарної допомоги, ми передали для Олениних підопічних сухий корм. Пухнасті мордочки нагодовані і задоволені.
Дякуємо пані Олені за її прояв великої любові і турботи про наших молодших друзів та дякуємо всім хто долучився до придбання і перевезення корму.

Допоможіть поширити інформацію, поділившись своєю підтримкою з друзями та підписниками!

Останні події фонду

Світлана Ябчаник

Харківщина – ми з вами

Корм завезли на Харківщину. Ним уже ласують найвірніші друзі. Чергову добру справу ми зробили разом з вами, небайдужі українці. Тримаймося,

далi »
Світлана Ябчаник

«Пташка» на службі

Зворушливо і приємно чути слова подяки від наших захисників. Значить робимо все вірно. Йдемо разом до омріяної Перемоги.

далi »
Світлана Ябчаник

Захисникам Херсонщини

Вони стоять за нас, ми їм допомагаємо.36 куб. м пиломатеріалів для будівництва оборонних споруд відправили Благодійний фонд «Вигодський край» та

далi »
Світлана Ябчаник

ЗБІР ЗАКРИТО!

Нещодавно ми оголосили збір коштів на корм для тварин, що перебувають в притулках на Харківщині. І зараз з радістю повідомляємо,

далi »