fbpx

Наші найбільш успішні проєкти, реалізовані в 2008-2022 роках

складно виділити якийсь проект, якщо всі проекти важливі та корисні. З початку діяльності у 2008 році ми вибрали найзнаковіші або найважливіші проєкти нашого фонду за останні 6 років

2022 рік

Допомога для перемоги
adm

Створення соціального житла для переселенців

Благодійний Фонд «Вигодський край» ініціює проєкт із створення соціального житла в центрі смт. Вигода Івано-Франківської області шляхом переобладнання нежитлових приміщень площею 5000 кв.м. у житлові.

далi »

2021 рік

2020 рік

Соціальні проєкти
adm

Відновлюємо пляж

Береги річок Свіча і Мізунка чи не найпривабливіші місця в літню пору для жителів Вигоди, Долини та навколишніх сіл. Сотні людей облюбували собі ці місця для відпочинку.

далi »

2019 рік

Соціальні проєкти
adm

Благоустрій біля пам’ятнику паровозу

Пам’ятник паровозу в центрі смт. Вигода є символом розвитку лісозаготівельного господарства та першої вузькоколійки в Карпатах ще за часів Австро-Угорської імперії. Сьогодні це відправна точка туристичного маршруту «Карпатського трамваю».

далi »

2018 рік

Соціальні проєкти
adm

Оригінальне вуличне освітлення

Особливого колориту набуває центральна та паркова зона в центрі смт. Вигода з настанням сутінок. Оригінальне вуличне освітлення додає особливого шарму місцевим рельєфам на фоні Карпатських гір.

далi »

2017 рік

Соціальні проєкти
adm

Міст закоханих

Кохання – одне з найсвітліших почуттів. Це джерело поєднання двох симпатій, споріднених душ, глибокий потяг між бажаними людьми. Художньою мовою – це емоційний місток між двома серцями.

далi »