fbpx

В Уряді вирішили відмовитися від держрегулювання ціни на пальне

За результатом зустрічі представників Кабінету Міністрів України з операторами паливного ринку досягнуто домовленість про призупинення державного регулювання цін на пальне. В Уряді сподіваються, що це дозволить компаніям закупити закордоном необхідну кількість бензину та дизелю, щоб задовольнити попит українців.
Про це в ефірі національного телемарафону повідомила міністр економіки Юлія Свириденко, пише Фіртка.
«За результатами сьогоднішнього засідання оперативного штабу було прийнято домовленість, щоб ми з боку держави призупинили цінове регулювання, щоб оператори могли наситити ринок необхідним ресурсом», — сказала вона.
Міністр прогнозує, що за такої ситуації ціни на дизель не будуть вищими за 58 гривень за літр, а ціни на бензин — за 52 гривні за літр.
Юлія Свириденко наголосила, що держава каратиме операторів котрі зловживатимуть цінами. Урядовець сподівається, що черги до АЗС зменшуватимуться щотижня.

Допоможіть поширити інформацію, поділившись своєю підтримкою з друзями та підписниками!

Останні події фонду

Світлана Ябчаник

Харківщина – ми з вами

Корм завезли на Харківщину. Ним уже ласують найвірніші друзі. Чергову добру справу ми зробили разом з вами, небайдужі українці. Тримаймося,

далi »
Світлана Ябчаник

«Пташка» на службі

Зворушливо і приємно чути слова подяки від наших захисників. Значить робимо все вірно. Йдемо разом до омріяної Перемоги.

далi »
Світлана Ябчаник

Захисникам Херсонщини

Вони стоять за нас, ми їм допомагаємо.36 куб. м пиломатеріалів для будівництва оборонних споруд відправили Благодійний фонд «Вигодський край» та

далi »
Світлана Ябчаник

ЗБІР ЗАКРИТО!

Нещодавно ми оголосили збір коштів на корм для тварин, що перебувають в притулках на Харківщині. І зараз з радістю повідомляємо,

далi »