fbpx

Благодійний фонд «Вигодський край»
Житло для ВПО у Вигодi

Проєкт із створення соціального житла

Житло для внутрішньо переміщених осіб, які втратили помешкання внаслікок війни росії проти України

Благодійний Фонд «Вигодський край» ініціює проєкт із створення соціального житла в центрі смт. Вигода Івано-Франківської області шляхом переобладнання нежитлових приміщень площею 5000 кв.м. у житлові. Метою проєкту є забезпечення 250 внутрішньо переміщених осіб, які втратили житло внаслідок війни в Україні, безоплатним житлом на тривалий термін. Орієнтовний бюджет проєкту становить $3 млн. Реалізація цього проєкту підтримується органами місцевої влади та власниками приміщень. Однак в час війни жоден бюджет не може профінансувати такі витрати без донорських інвестицій.
Ми також чітко усвідомлюємо свій обов’язок допомогти людям, які залишилися без власного житла, в облаштуванні побуту та створенні нормальних умов для проживання.
Тому закликаємо кожного свідомого та небайдужого жителя планети Земля долучитися до створення соціального житла для українських родин, що стали жертвами російської агресії.
Долучившись до збору коштів, ви можете зробити свій внесок у благоустрій території навколо притулку для ВПО. Імена інвесторів, чиї інвестиції становитимуть понад 10000 доларів, отримають можливість позначити молоде дерево своїм ім’ям. Дерево буде посаджено відразу після вашого внеску. Кількість дерев обмежена 117 рослинами.

Реалізовані етапи проєкту >>>

Закликаємо вас долучитися ↓↓↓

Створення соціального житла для переселенців  $20,750

Мета $3,000,000

0.69%

нашої мети

-534

Днів залишилось

8

Благодійники