fbpx

Благодійний фонд «Вигодський край»

Центр піклування і стерилізації тварин

Ми у відповіді за тих, кого приручили

Разом допоможемо нашим меншим друзям.

Чотирилапі друзі – це не забавки і не розваги, це повноцінні члени сім’ї зі своїм характером, і власними потребами, які люблять безкорисно і на все життя прив’язуються до своїх господарів, залишаючись вірними їм назавжди.
Люди ж часто нехтують своєю відповідальністю, проявляючи байдужість і безсердечність, викидають тварин на вулиці та забувають про них. Покинуті людьми, колись домашні улюбленці, залишені без тепла і їжі практично приречені на муки та страждання. А хочеться, щоб всі пам’ятали та слідували безсмертній фразі Антуана Де Сент-Екзупері «Ми у відповіді за тих, кого приручили».
Через безвідповідальність людей та попри труднощі вуличного життя, чисельність безпритульних собак і котів збільшується. Така ситуація не може залишати нас байдужими до долі братів наших менших і спонукає діяти…

Для розв’язання цієї проблеми у гуманному суспільстві існує таке явище як стерилізація, як один з головних інструментів для контролю за чисельності покинутих собак і котів. Окрім контролю за розмноженням, стерилізація також продовжує тривалість життя, сприяє зменшенню ризиків онкологічних захворювань та вірусних інфекцій у тварин.

Тому ми вирішили створити Центр піклування і стерилізації тварин, шляхом реконструкції приміщення зі створенням умов для проведення стерилізації, вакцинації та тимчасового утримання тварин в кількості до 100 осіб.

Метою діяльності Центру буде стерилізація не тільки безпритульних собак і котів, а й домашніх улюбленців із малозабезпечених сімей.

За попередніми розрахунками загальна вартість реалізації проєкту складає 1,5 млн гривень

Ми сподіваємося залучити до проєкту небайдужих людей, для яких доля тварин, їх життя і здоров’я мають цінність. Тому Благодійний фонд розпочав збір коштів і закликає всіх долучатися до благородної місії

Закликаємо вас долучитися